Mezinárodní kynologická federace FCI - Výstavy psů FCI (kalendář výstav psů, výstavy psů podle místa konání)

Kalendář výstav psů (Dog Show Calendar)

MVP PODLE ROKU / DOG SHOWS BY YEARS MVP PODLE ZEMĚ / DOG SHOWS BY COUNTRY MVP PODLE MÍSTA / DOG SHOWS BY PLACE

Kalendář (Dog Show Calendar)

psů ( Dog Shows Calendar)

Kalendář výstav psů zahrnuje mezinárodní , které se konají v souladu s výstavním řádem Mezinárodní kynologická federace (zkratka FCI) v některé z evropských zemí. Výstavy a informace k nim jsou průběžně doplňovány podle jejich uveřejnění.

V současné době kalendář zahrnuje mezinárodní výstavy konané v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Rakousku. Aktuálně doplňujeme výstavy v Německu a Polsku.

K výstavám ve výše zmíněných zemích doplňujeme detailní informace podle toho, jak jsou zveřejňovány. Detailní informace (kdy se výstava koná, kde se koná, termín uzávěrky pro zaslání přihlášky, odkaz na propozice či přihlášku, kontaktní údaje apod.) zobrazíte kliknutím na odkaz u výstavy.

nahrávám mapu....

 

Plánované výstavy psů (Planned Dog Shows)

Žádné výstavy / No shows

Zpět na začátek / Back to Top

 

dogexpo.cz - facebookLíbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li DogExpo.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Upozornění:
DogExpo.cz není organizátorem žádné výstavy psů publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – webové stránky FCI, jednotlivých členů FCI, chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „DogExpo.cz“ jsou majetkem DogExpo.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Powered by Events Manager

5 komentářů u „Kalendář výstav psů (Dog Show Calendar)“

  1. Vážená paní Wojnarová,

   odkazy na výsledky výstav většinou uvádíme v informacích pro vystavovatele, které jsou součástí detailních informací o výstavě (viz náš kalendář výstav). Bohužel jste neuvedla výstavu, jejíž výsledky Vás zajímají, proto nemůžeme zaslat konkrétní odkaz.

   Máte-li na mysli např. výstavu psů, která proběhla minulý víkend v Nitře, odkaz na výsledky najdete v informacích pro vystavovatele k výstavě WINTERSHOW 2015 Nitra.

   Zveřejnění kompletních výsledků výstav zpravidla trvá několik dní (např. výsledky víkendové výstavy v Nitře zatím zveřejněny nebyly, po kliknutí na výše zmíněný odkaz je v současnosti nenajdete). Důvodem je zpracování poměrně velkého množství informací (zpracovávají se statistiky všech přihlášených psů). Dílčí výsledky jako např. celkový vítěz výstavy nebo výsledky za vybraná plemena je možno najít na různých klubových či psích webech ještě před zveřejněním kompletních výsledků. Naše webové stránky uvádějí pouze odkazy na kompletní výsledky.

   V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

   S přáním pěkného dne,

   tým DogExpo.cz

 1. Dobrý den
  škoda že máte jen mezinárodní výstavy -myslím že puvodně jste uváděli výstavy všech státu a kategorii -bylo to super ,

  1. Vážená paní Šerkopová,

   výstavy průběžně vkládáme do našeho kalendáře. Nicméně vkládaných informací je poměrně dost, proto v něm zatím naleznete pouze výstavy v naší republice a sousedních státech (Polsko a Německo zatím částečně). Časem bude kalendář obsahovat i výstavy v dalších zemích.

   Dočasně tedy budeme přinášet přehled výstav ve formátu, na který byli naši návštěvníci zvyklí v minulém roce. Přehled všech mezinárodních výstav pořádaných v roce 2015 v Evropě najdete na http://dogexpo.cz/fci-vystavy-psu-2015-v-evrope/.

   V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

   S přáním pěkného dne,

   tým DogExpo.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější výstavy psů, přehled akcí, New Dog Shows, Dog Event Calendar