Výsledky MVP Praha 2.-3.5.2015

Výsledky MVP Praha 2.-3.5.2015

VŠECHNY VÝSTAVY VÝSTAVY PSŮ 2015 VÝSTAVY PSŮ ČR

Výsledky Praha 2.-3.5.2015 – začátek

Výsledky MVP Praha 2.-3.5.2015 (Prague Expo Dog 2015 results)

 

Výsledky soutěží: sobota 2.5.2015
Výsledky soutěží: neděle 3.5.2015
Výsledky podle plemen psů 2.-3.5.2015

Výsledky MVP Praha 2.-3.5.2015
Výsledky MVP Praha 2.-3.5.2015 – Best in Show (BIS)

.

Výsledky soutěží: sobota 2.5.2015

Junior handling 9-13 let
  1. Anna Nováková – Sheltie
  2. Kučera Tadeáš
  3. Agáta Šoltesová, 9 – Čínský chocholatý pes, labutěnka
Junior handling 13-17 let
  1. Lucie Běhalová – Knírač
  2. Petr Žák – Chodský pes
  3. Josefína Šoltesová ,14 – Velký pudl
Nejlepší pár psů
  1. Big Boss Llawondyss – Baby’s Revenge Llawondyss – Maďarský chrt
  2. Goldenius Regenia Bohemia – Arri Anne Regenia Bohemia – Chodský pes
  3. Dexter Inventum – Diamond Eyes Inventum – Whippet
  4. CELTIC CHIVAS Kochanej Emilki – CELTIC CARPEDIEM SAMARKAN Kochanej Emilki – Gordon setr
  5. Herisson Du Bois Cerisier – Irlande Du Bois Cerisier – Poitevin
Nejlepší chovatelská skupina
  1. Llawondyss – Kappelová Petra – Maďarský chrt
  2. Merylic – Uhrová Marie – Welsh Springer spaniel
  3. z Úplňku – Chrpa Stanislav MVDr. – Whippet
  4. Regenia Bohemia – Jitka Žáková – Chodský pes
  5. Falaksa – Marková Pavlína – Flat Coated retriever
Velká národní cena
  1. Amos – z Dašického zátiší – Chodský pes
  2. ARKO – z Wejherowskiej Bukowiny – Český fousek
  3. Budulínek – z Molu Es – Československý vlčák
  4. Dobromila – Garex – Český terier
  5. Horalka – Strakatý samet – Český strakatý pes
Nejlepší veterán
  1. Django – Boisterous beauty – Afgánský chrt
  2. Dalamánek – Valentinka – Jezevčík trpasličí drsnosrstý
  3. Dirty – Shahrastani – Anglický setr
  4. CHOCOLATE MEGGI – HAMISTU – Americký kokršpaněl – ostatní jednobarevní
  5. Toník – Star Franke – Foxterier drsnosrstý
Neuznaná plemena
  1. Amos – z Dašického zátiší – Chodský pes
  2. GRAND RIVER’S – KETTY – Redbone Coonhound
  3. Yaromir – From Sous Afrika – Boerboel
  4. Arčí – od Lučišťské skály – Louisianský leopardí pes
  5. Allegro – Fortis Venator – Patterdale terier
Vítěz skupiny Junior I
  1. Chateaubriand Vikomt – Wapini von Folge – Holandský ovčák krátkosrstý
  2. JE SUIS KYLIE MINOGUE – DES CONTAMINES – Welsh Corgi Pembroke
  3. Pepino Boss – Gasaron – Briard – plavý a šedý
Vítěz skupiny Junior FCI III
  1. COME DANCE WITH ME – COLACODA – Bedlington terier
  2. Golden Daze – Glengracie – Skotský terier
  3. Valentino – Happy Naux – West Highland White Terrier
Vítěz skupiny Junior FCI IV
  1. Magic Kristall – iz Taksagrada – Jezevčík králičí drsnosrstý
  2. Elza – Alfa Samuel – Jezevčík trpasličí dlouhosrstý
  3. Indian Rose – z Poschingeru – Jezevčík standard hladkosrstý
Vítěz skupiny Junior FCI VI
  1. Check Point – Csiki Kopo – Beagle
  2. Flessner’s – International Grand Ville – Bloodhound
  3. ECO – GÅTFULLS – Dalmatin
Vítěz skupiny Junior FCI VII
  1. Oriflamme Royal – Meldor-Sett – Ariegský ohař krátkosrstý
  2. Weimpoint – Naughty Lil‘ Maleficent – Pointer
  3. Scot Z Scotch – DAMA Krkonoše – Gordonsetr
Vítěz skupiny Junior FCI VIII
  1. Bombastic Verona – Griffella – Flat Coated Retriever
  2. Elodea – of Klamar garden – Anglický špringr španěl
  3. Irwin – Merylic – Welššpringršpaněl
Vítěz skupiny Junior FCI X
  1. Shores in Flames – at Stabmeldys – Whippet
  2. A‘ HAPPY QUILAN – Chrisboa Naif – Irský vlkodav
  3. Vincenzo Nibali – Gandamak Slovakia – Afgánský chrt
Vítěz skupiny FCI I
  1. JURÁŠEK – Srdcové eso – Australský ovčák
  2. I – Masha The Best – Grey Tetis – Flanderský bouvier
  3. FIXED IDEA – from River Agara – Kolie dlouhosrstá
  4. Budulínek – z Molu Es – Československý vlčák
  5. Jacqueline – Blackgorge – Beauceron – černý s pálením
Vítěz skupiny FCI III
  1. Great Expectations – Terrierix – Welsh terier
  2. COME DANCE WITH ME – COLACODA – Bedlington terier
  3. Darlin La Perfection – Dariant – Dandie Dinmont terier
  4. Valentino – Happy Naux – West Highland White Terrier
  5. Golden Daze – Glengracie – Skotský terier
Vítěz skupiny FCI IV
  1. Lucas – od Vévody Huberta – Jezevčík trpasličí drsnosrstý
  2. JASMINA – VON HUBERHORN – Jezevčík standard drsnosrstý
  3. Agnus Dei – Anamsunamon – Jezevčík trpasličí dlouhosrstý
  4. Indian Rose – z Poschingeru – Jezevčík standard hladkosrstý
  5. Elisabeth Magik – Od Jistej skály – Jezevčík trpasličí hladkosrstý
Vítěz skupiny FCI VI
  1. Irlande – Du Bois Cerisier – Poitevin
  2. JEZEBEL – THE ASTONISHING SOPHTSPOT – Dalmatin
  3. Marvellous – Truffe Médievale – Bloodhound
  4. Ian – Des Vignes Pourpres – Malý hrubosrstý vendéeský basset
  5. Aron – Lucny vrch – Bavorský barvář
Vítěz skupiny FCI VII
  1. Night Fever – Quensha – Anglický setr
  2. Azor – dell Oltrepo – Italský ohař-hnědý bělouš
  3. PICASSO – Cordarragh – Irský setr
  4. Weimpoint – Naughty Lil‘ Maleficent – Pointer
  5. Fieldtalk’s – Frontman – Gordonsetr
Vítěz skupiny FCI VIII
  1. White Banjo Boy – Shaggy Toller’s – Nova Scotia Duck Tolling Retriever
  2. Elodea – of Klamar garden – Anglický špringr španěl
  3. Whispering Labs – Moonlight Dark – Labradorský retriever
  4. Jack – z Větrné paseky – Německý křepelák
  5. Black lady from – Lucky Village – Americký kokršpaněl – černý a černý s pálením
Vítěz skupiny FCI X
  1. Shores in Flames – at Stabmeldys – Whippet
  2. RINGWIL – Gil-Endor – Italský chrtík
  3. A‘ HAPPY QUILAN – Chrisboa Naif – Irský vlkodav
  4. Adrenalin – Llawondyss – Maďarský chrt
  5. Sobers – Vagabond – Anglický chrt (Greyhound)
BOD Junior
  1. Shores in Flames – at Stabmeldys – Whippet
BOD
  1. JURÁŠEK – Srdcové eso – Australský ovčák

Zpět na začátek / Back to Top

.

Výsledky soutěží: neděle 3.5.2015

Junior handling 9-13 let
  1. Anna Nováková – Pudl
  2. Aneta Nedavašková – Čínský chocholatý pes
  3. Dvořáková Tereza
Junior handling 13-17 let
  1. Kubínová Eliška – Čínský Chocholatý pes
  2. Vavrušková Lucie
  3. Simona Kupicova 16 – Maltezsky psik
Nejlepší pár psů
  1. Rymses Sammantic – Querida Sammantic – Samojed
  2. Belissimo vom Versetal – Morenas Golden Peaches – Newfoundland
  3. JET LI Mengo Celebration – UMKA URSA Nadpilickie Bestyjki – miniature schnauzer b&s
  4. Wazzala Alter Ego – Zahleka Dancing Snowflake – basenji
  5. White Field Riechelieu Rio – Little Crystal Tairah – Maltezsky psik
Nejlepší chovatelská skupina
  1. Kaveta Bohemia – Kašparová Iveta – Německý špic malý orange-sable
  2. Queen Elsa – Markéta Sojková – bernský salašnický pes
Nejlepší veterán
  1. Princ Bajaja – z IVAFRE – Shih-tzu
  2. CARGO LORD – Rytířská tvrz – Německý špic trpasličí/Pomeranian
  3. V-ULRIK – z Lejancu – Německý špic střední-nové barvy
  4. Klassniy Paren – iz Chigasovo – Ruský černý terier
  5. CUTE CHRISTIAN CARAMEL – BLA MANDAG´S – Mops – plavý s černou maskou
Vítěz skupiny Junior FCI II
  1. Furia – Via Bohemica – Trpasličí pinč-černý s pálením
  2. Rachel – od Strážců hor – Svatobernardský pes krátkosrstý
  3. Elune – Hromadog brunensis – Německá doga – modrá
Vítěz skupiny Junior FCI V
  1. ADDY – Ejmi-Lu – Německý špic vlčí/keeshond<
  2. RAMSES – Sammantic – Samojed
  3. Mademoiselle Giselle – From Glamouros Toys – Německý špic trpasličí/Pomeranian
Vítěz skupiny Junior FCI IX
  1. Eleanora – Honey Rose – Pudl střední plavá-červená
  2. Frizzled Life – O’DU-ONE KENOBY – Bišonek
  3. BAMBINO LEE – Pretty Sweet – Čínský chocholatý pes bez srsti
Vítěz skupiny FCI II
  1. Panamera – Claudia Bohemica – Německá doga – skvrnitá
  2. REGAN – od Trojské skály – Novofundlandský pes
  3. Klassniy Paren – iz Chigasovo – Ruský černý terier<
  4. Venezia – Jisuko – Německý boxer-žíhaný
  5. Aya Sofya – z Gloribamu – Knírač malý černý
Vítěz skupiny FCI V
  1. COMMANDER – Pibaro – Americká akita
  2. Love At First Sight – Wonderland Itar – Thajský ridgeback
  3. Yagrand Oskar – Hati Kiss – Německý špic trpasličí/Pomeranian
  4. Querida – Sammantic – Samojed
  5. Kimberly – Vendredi 13 – Sibiřský husky
Vítěz skupiny FCI IX
  1. Bruce willis – Bohemia Best Black – Pudl velký černý
  2. BAMBINO LEE – Pretty Sweet – Čínský chocholatý pes bez srsti
  3. Radically’s – Bailee – Lhasa Apso
  4. I´M-Theonly-One-Boss – Du Prieure Aux Comtes – Pekingský palácový psík
  5. Khyi-Mi – Bod-ja Lamleh – Tibetský terier
BOD Junior
  1. Eleanora – Honey Rose – Pudl střední plavá-červená
BOD
  1. COMMANDER – Pibaro – Americká akita
BIS Junior
  1. Eleanora – Honey Rose – Pudl střední plavá-červená
BIS
  1. COMMANDER – Pibaro – Americká akita

4404.

Výsledky MVP Praha 2.-3.5.2015 podle plemen psů

 

Zpět na začátek / Back to Top

Upozornění:
DogExpo.cz není organizátorem žádné výstavy psů publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory.

Zdroj:
Informace – webové stránky FCI, jednotlivých členů FCI, chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „DogExpo.cz“ jsou majetkem DogExpo.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *