World Dog Show 2015 Milano (Italy / Itálie) - Výsledky světové výstavy psů 2015

Výsledky světové výstavy psů 2015

PLÁNOVANÉ VÝSTAVY SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ 2015 UZÁVĚRKY PŘIHLÁŠEK

Výsledky světové výstavy psů 2015 – začátek

Výsledky světové výstavy psů 2015 (World Dog Show 2015 results)

 

Výsledky čtvrtek 11.6.2015 – Skupina VI., VII., VIII.
Výsledky pátek 12.6.2015 – Skupina FCI II., IV.
Výsledky sobota 13.6.2015 – Skupina FCI III., V., X.
Výsledky neděle 14.6.2015 – Skupina FCI I., IX.
Finální výsledky – Best in Show

.

Výsledky čtvrtek 11.6.2015

Skupina / Group FCI VI
  1. Dalmino Voodoo Vision
    Dalmatin / Dalmatian
    Halper Drazic Zeljka & Drazic Mihael (Chorvatsko / Croatia)
  2. Loamy’S Lane’S Lewis
    Bloodhound / Blood Hound
    Ilarionova Yu (Rusko / Russia)
  3. Black Majesty’s Rollercoaster Del Lago Degli Orsi
    Malý hrubosrstý vendéeský basset / Petit Basset Griffon Vendéen
    Raic Iva (Chorvatsko / Croatia)
  4. Fricassee De Lapin Da Terra Quente
    Artésko-normandský basset / Basset Artésien Normand
    Cafe Pedro (Portugalsko / Portugal)
Skupina / Group FCI VII
  1. Ludstar Frederick Frankenstein
    Gordonsetr / Gordon Setter
    Ivaldi Michele (Itálie / Italy)
  2. Botero
    Italský ohař / Bracco Italiano, white-orange
    Salvi Marcello (Itálie / Italy)
  3. Driftwood’s Quik Draw
    Výmarský ohař krátkosrstý / Weimaraner Short-haired
    Sales Josee (Nizozemsko / The Netherlands)
  4. Lex Vom Gheller
    Německý ohař drátosrstý / Wire-haired German Pointer
    Fantuz Cristina (Itálie / Italy)
Skupina / Group FCI VIII
  1. Afterglow Dragon Quest
    Americký kokršpaněl / American Cocker Spaniel
    Csaba Attila (USA)
  2. Starworkers Legend Continues
    Flat Coated Retriever
    Nielsen Helle (Dánsko / Denmark)
  3. Loch Mor Romeo Ch
    Labradorský retriever / Labrador Retriever
    Barberi Franco (Itálie / Italy)
  4. Dewmist Silk Screen
    Zlatý retriever / Golden Retriever
    Kozák Sándor (Maďarsko / Hungary)
Skupina / Group Junior FCI VI
  1. Harmakhis Wisdom Ariel Bikila
    Rhodéský ridgeback / Rhodesian Ridgeback
    Caglio Mattia (Itálie / Italy)
  2. Black Majesty Gives U Goose Bumps
    Malý hrubosrstý vendéeský basset / Petit Basset Griffon Vendéen
    Raic Iva (Chorvatsko / Croatia)
  3. Jolly Voice Sky Fire
    Beagle
    Provatorova Svetlana (Rusko / Russia)
  4. Gwynmor Hitch Hiker
    Dalmatin / Dalmatian
    Tarasenko Tatiana (Rusko / Russia)
Skupina / Group Junior FCI VII
  1. Botero
    Italský ohař / Bracco Italiano, white-orange
    Salvi Marcello (Itálie / Italy)
  2. Perla Di Casa Bertolini
    Irský setr / Irish Red Setter
    Bertolini Vittorio (Itálie / Italy)
  3. Miranda Fiore Bis Di Corso Giuseppe Mazzini, 98
    Anglický setr / English Setter
    Brandi Vincenzo Cesare (Itálie / Italy)
  4. Ginger Dei Tre Laghi
    Německý ohař krátkosrstý / Short-haired German Pointer
    Codeluppi Paolo (Itálie / Italy)
Skupina / Group Junior FCI VIII
  1. Tessmene Diamond In The Ruff
    Curly Coated Retriever
    Agostini Rosa (Itálie / Italy)
  2. Aloha Lynwater Of La Vie Magnifique
    Anglický kokršpaněl / Cocker Spaniel
    Péter Gombi (Maďarsko / Hungary)
  3. Basilio De Sinkovic
    Španělský vodní pes / Spanish Waterdog
    Fredrikson Marika (Itálie / Italy)
  4. Rubeus Hagrid Jago
    Portugalský vodní pes / Portuguese Water Dog
    Carlon Liana (Itálie / Italy)
Pár psů / Braces
  1. Farfalla Tsvetok Lotosa
    Sunflower From Sacred Garden
    Daltmatin / Dalmatian
    Devic Nenad (Srbsko / Serbia)
  2. Remo Della Bassana
    Dyana Della Bassana
    Anglický setr / English Setter
    Lui Stefano (Itálie / Italy)
  3. Royal Weim Paint It Black
    Royal Weim Walking On The Moon
    Výmarský ohař krátkosrstý / Weimaraner Short-haired
    Raimondi Cominesi Dario Raimondi Cominesi (Itálie / Italy)
  4. Allert´S Emabla Evert
    Allert’s Laila De Lux
    Krkršpaněl / Cocker Spaniel
    Jonsson Lilian (Švédsko / Sweden)
Chovatelská skupina / Breeder Group
  1. Almanza
    Flat Coated Retriever
    Ulin Ragnhild (Švédsko / Sweden)
  2. Big Boom’s
    Clumber španěl / Clumber Spaniel
    Levai Lana (Chorvatsko / Croatia)
  3. Allevamento Di Cascina Croce
    Italský ohař / Bracco Italiano, white-orange
    Gritti Renato (Itálie / Italy)
  4. Ridge’s Star
    Rhodéský ridgeback / Rhodesian Ridgeback
    Spesivykh Anna (Itálie / Italy)
Štěňata / Minor Puppy
  1. Elros Vom Lordhoff
    Německý ohař krátkosrstý / Short-haired German Pointer
    „Vom Lordhoff“ Kosanic Lenka&Milos (Srbsko / Serbia)
  2. Make The Difference At Edis
    Labradorský retriever / Labrador Retriever
    Frccaro Edis (Itálie / Italy)
  3. Dream Come True By Qwandoya
    Rhodéský ridgeback / Rhodesian Ridgeback
    Groma Lina (Lotyšsko / Latvia)
  4. Kenbec Di Greysbeth
    Výmarský ohař krátkosrstý / Weimaraner Short-haired
    Parrinello Elisabetta (Itálie / Italy)
Dorost / Puppy
  1. Rozebottel’s Playboy
    Lagotto romagnolo / Lagotto Romagnolo
    Van Gemert Katrien (Nizozemsko / The Netherlands)
  2. Je Suis Anouk Du Barceau De Bugatti
    Výmarský ohař krátkosrstý / Weimaraner Short-haired
    Schad Stefan & Carmen (Německo / Germany)
  3. Vickie Lika-Artemida
    Hannoverský barvář / Hanoverian Scenthound
    Guryeva M (Rusko / Russia)
  4. Janrod’s Firecracker At Navigo
    Labradorský retriever / Labrador Retriever
    Sanja Jukic (Chorvatsko / Croatia)
Veteráni / Veterans
  1. Dewmist Silk Screen
    Zlatý retriever / Golden Retriever
    Kozák Sándor (Maďarsko / Hungary)
  2. Queen Of Skyrocket
    Maďarský ohař krátkosrstý / Hungarian Vizsla Short-haired
    Varga/Zoltan Nikoletta/Bartus (Maďarsko / Hungary)
  3. Cockergold Fame For Life
    Kokršpaněl / Cocker Spaniel
    Kristensen Michael (Dánsko / Denmark)
  4. Zorrazo Zardon
    Španělský vodní pes / Spanish Waterdog
    Fredrikson Marika (Itálie / Italy)

Zpět na začátek / Back to Top

.

Výsledky pátek 12.6.2015

Skupina / Group FCI II
  1. Brutus
    Italský corso pes / Italian Cane Corso
    Garcia Pagan Marta (Španělsko / Spain)
  2. Dreamkiss Kickback
    Knírač malý černý / Miniature Schnauzer, black
    Kaptsova Tatiana (Rusko / Russia)
  3. My Leogrif Barthes
    Leonberger
    Tsybulnikova Yu.A. (Rusko / Russia)
  4. Zip-A-Didoda V. Tani Kazari
    Opičí pinč / Affenpinscher
    Budiman Jongkie (Indonésie / Indonesia)
Skupina / Group FCI IV
  1. Piumetta Del Mio Cappello
    Jezevčík standard drsnosrstý / Dachshund, Standard Wire-haired
    Saletti Annaluce (Itálie / Italy)
  2. Baltiyskiy Talisman Istoriya Lubvi
    Jezevčík králičí drsnosrstý / Dachshund Rabbit, Wire-haired
    Kuropatkina Yulia (Rusko / Russia)
  3. Zoldachs Filosofic
    Jezevčík standard hladkosrstý / Dachshund, Standard Smooth-haired
    Eva Majoros (Rumunsko / Romania)
  4. Caro Marzio Del Wanhelsing
    Jezevčík trpasličí drsnosrstý / Dachshund, Miniature Wire-haired
    Pascarella Gabriel (Itálie / Italy)
Skupina / Group Junior FCI II
  1. Steadlyn Zoom`In
    Knírač malý černý / Miniature Schnauzer, black
    Mayer Maximilian (Rakousko / Austria)
  2. Capone A Rosso Leone
    Bullmastif / Bullmastiff
    Akdeniz Bülent & Diana (Německo / Germany)
  3. Medvezhya Staya Zhelanny Dar
    Ruský černý terier / Black Russian Terrier
    Shkapina Snezhana (Rusko / Russia)
  4. Pia Desiderata Dianthus Golden Cross
    Leonberger
    Tsybulnikova Yu.A. (Rusko / Russia)
Skupina / Group Junior FCI IV
  1. Great By Lucky Dioda
    Jezevčík standard drsnosrstý / Dachshund, Standard Wire-haired
    Palladini Antonio (Itálie / Italy)
  2. Cyberdachs Mini Dior
    Jezevčík trpasličí hladkosrstý / Dachshund, Miniature Smooth-haired
    Tibor Kis (Maďarsko / Hungary)
  3. Pacha Da Quinta D´Abroeira
    Jezevčík trpasličí drsnosrstý / Dachshund, Miniature Wire-haired
    Delerue Pedro Sanches (Portugalsko / Portugal)
  4. Albano Vom Margelchopf
    Jezevčík králičí dlouhosrstý / Dachshund Rabbit, Long-haired
    Vetsch Doris (Itálie / Italy)
Pár psů / Braces
  1. Formula Uspeha Big Bang
    Formula Uspeha Orlandina
    Jezevčík trpasličí hladkosrstý / Dachshund, Miniature Smooth-haired
    Hapaeva Irina (Rusko / Russia)
  2. Mascalzone Latino-N Di Monte Gentile
    Mastercard-N Di Monte Gentile
    Knírač malý černý / Miniature Schnauzer, black
    Campolmi Alessandro (Itálie / Italy)
  3. Keshu Del Dharmapuri
    Kelly Del Dharmapuri
    Španělský mastin / Spanish Mastiff
    Allevamento Del Dharmapuri (Itálie / Italy)
  4. Free Phoenix Haelleas Bohemica De Koslova
    Menaluna Hystory In Black
    Ruský černý terier / Black Russian Terrier
    Bem & Grzybek Jennifer& Piotr (Švýcarsko / Switzerland)
Chovatelská skupina / Breeder Group
  1. Iz Dinastii Chempionov
    Italský  pes / Italian Cane Corso
    Gaidukova Emiliya (Rusko / Russia)
  2. Turboland
    Jezevčík standard hladkosrstý / Dachshund, Standard Smooth-haired
    Niccolini Antonella (Itálie / Italy)
  3. Scedir
    Knírač malý černostříbřitý / Miniature Schnauzer, black and silver
    Ferrari Fabio (Itálie / Italy)
Štěňata / Minor Puppy
  1. Toledo Tornado Erben
    Španělský mastin / Spanish Mastiff
    Hericher Sylvaine (Francie / France)
  2. Amami Ancora Dell’antica Torre
    Jezevčík králičí drsnosrstý / Dachshund Rabbit, Wire-haired
    Maffei Gloria (Itálie / Italy)
  3. Othello
    Neapolský mastin / Napolitan Mastiff
    Magnée – De Wit Jean-Philippe &Céline (Belgie / Belgium)
  4. Lisander Garmonika
    Ruský černý terier / Black Russian Terrier
    Witte Mary Ella (Itálie / Italy)
Dorost / Puppy
  1. Rush Rush Vitoraz
    Jezevčík králičí drsnosrstý / Dachshund Rabbit, Wire-haired
    Bušta Jan (ČR / Czech)
  2. Vogue-N Del Nord Ovest
    Německá doga černá / Great Dane, black
    Ferrando Antonella (Itálie / Italy)
  3. Naomi Dei Mastini Della Rupe
    Neapolský mastin / Napolitan Mastiff
    Vaccaro Aniello (Itálie / Italy)
  4. The Precious Gold Pepita
    Bullmastif / Bullmastiff
    Marzolla Marco (Itálie / Italy)
Veteráni / Veterans
  1. Gently Born Elegant Man
    Knírač velký černý / Giant Schnauzer, black
    Grabalowski Andrzej (Polsko / Poland)
  2. Berendey Edil
    Středoasijský pastevecký pes / Central Asian Ovtcharka
    Lievore Piergiorgio (Itálie / Italy)
  3. Kitucho Del Blender
    Argentinská doga / Dogo Argentino
    Galetto Cristian (Argentina)
  4. Stanley Pat Tornado
    Italský corso pes / Italian Cane Corso
    Vikrotiya Bobyleva (Rusko / Russia)

Zpět na začátek / Back to Top

4404.

Výsledky sobota 13.6.2015

Skupina / Group FCI III
  1. Kingarthur Van Foliny Home
    Foxterier drsnosrstý / Fox Terrier, Wire-haired
    Malzoni De Munter Uiterwijk Viktor Rony Dieny (Belgie / Belgium)
  2. Rus Terrier Cardenal Linda La Reina
    Lakeland terier / Lakeland Terrier
    Aleksashina Olga (Rusko / Russia)
  3. Cameron Rockferry
    Irish Soft Coated Wheaten Terrier
    Hulthen Helene (Švédsko / Sweden)
  4. Smackjack Dangerzone
    Jack Russell Teriér / Jack Russell Terrier
    Trudvang (Knøtteliten) Ida (Norsko / Norway)
Skupina / Group FCI V
  1. Zoe (Mendez)
    Mexický naháč / Mexican Hairless Dog Standard
    Mendez Galvan Graciela (Mexiko / Mexico)
  2. Smiling Snowball Moon Sonnet
    Samojed / Samoyed
    Uspenski Kristiine (Estonsko / Estonia)
  3. Dan-Star-Kom Sweet Soul Kiss
    Německý špic trpasličí / Zwergspitz (Pomeranian)
    Komiakova Liudmila (Rusko / Russia)
  4. Hadranensis Uliva
    Cirneco dell’Etna
    Moore Jane (Itálie / Italy)
Skupina / Group FCI X
  1. Lady Godiva Dei Raggi Di Luna
    Italský chrtík / Italian Greyhound
    Caldarone Gaetano (Itálie / Italy)
  2. Agha Djari’s Blue Steel
    Afgánský chrt / Afghan Hound
    Hessling Karin (Německo / Germany)
  3. Azamour Nur
    Azavak / Azawakh
    Lindholm Jussi (Finsko / Finland)
  4. Mahalia Schuru-Esch-Schams
    Sloughi
    Kosmas Kristina (Německo / Germany)
Skupina / Group Junior FCI III
  1. Hjohoo’s All Hjo Ever Wanted
    Cairn Terier / Cairn Terrier
    Theodorsson Elisabeth (Švédsko / Sweden)
  2. Pasiro Fire Of Love
    Americký stafordširský terier / American Staffordshire Terrier
    Piccolo Serena (Itálie / Italy)
  3. Balboa Saladin
    / Kerry blue terierKerry Blue Terrier
    Cassin Francesca (Itálie / Italy)
  4. Law Broker De New Gryffindor
    West Highland White Terrier
    Deipenbrock Tina (Německo / Germany)
Skupina / Group Junior FCI V
  1. Zaltana Fearless Flame
    Sibiřský husky / Siberian Husky
    Franklyn Mary Louise (Polsko / Poland)
  2. Cabaka’s Happy Go Lucky
    Samojed / Samoyed
    Donato Gennaro (Itálie / Italy)
  3. Notorius Blu Divine Del Fiume Giallo
    Chow Chow
    Farinella Enzo (Itálie / Italy)
  4. Boxing Helena’s Not A Perfume
    Sicilský chrt / Cirneco dell’Etna
    Scheerens Bart & Dams Leona (Belgie / Belgium)
Skupina / Group Junior FCI X
  1. Toryburch Del Borghino
    Saluki – Perský chrt / Saluki
    Galliano Leonardo (Itálie / Italy)
  2. Rivarco Impala
    Whippet
    Turrini Gaetano (Itálie / Italy)
  3. Ina’s Fashion Bright
    Greyhound
    Koulermou Ina (Německo / Germany)
  4. Lady Godiva Dei Raggi Di Luna
    Italský chrtík / Italian Greyhound
    Caldarone Gaetano (Itálie / Italy)
Pár psů / Braces
  1. Dan-Star-Kom Sharming Best Boy
    Dan-Star-Kom Sweet Soul Kiss
    Německý špic trpasličí / Zwergspitz (Pomeranian)
    Komiakova Liudmila (Rusko / Russia)
  2. Black Baccara
    Bethlehem Star
    Whippet
    Kollaps All. Santinon (Itálie / Italy)
  3. Genki Go Del Biagio
    Tanak Del Biagio
    Shiba-Inu / Shiba
    Biagiotti Giuseppe (Itálie / Italy)
  4. Nerone Del Colle Degli Ulivi
    Neve Del Colle Degli Ulivi
    Italský vulpine / Volpino Italiano, white
    Francini Roberto (Itálie / Italy)
Chovatelská skupina / Breeder Group
  1. Della Bassa Pavese
    Irský vlkodav / Irish Wolfhound
    Turini Antonia (Itálie / Italy)
  2. Dariant
    Dandie Dinmont terier / Dandie Dinmont Terrier
    Fedorenko Antonina (Rusko / Russia)
  3. Cabaka
    Samojed / Samoyed
    Morell Gitte (Dánsko / Denmark)
  4. Badavie
    Saluki
    Nordin Maria (Švédsko / Sweden)
Štěňata / Minor Puppy
  1. Lucky Strike From The Hood
    Bulteriér / Bull Terrier
    Jankovic Olga (Srbsko / Serbia)
  2. Chand De Los Perros De Bigo
    Chow Chow
    Guerin Nadine (Francie / France)
  3. We Star’s And Tauro Akela
    Německý špic trpasličí / Zwergspitz (Pomeranian)
    Plunges Janita Ir Tauras (Litva / Lithuania)
  4. Illa-Berek Adu Ász
    Anglický chrt (Greyhound) / Hungarian Greyhound
    Urban Adrienn (Maďarsko / Hungary)
Dorost / Puppy
  1. Z-Brand Akita Villa
    Americká akita / American Akita
    Vinogradova A (Rusko / Russia)
  2. Eikica Silky Sweetness
    Greyhound
    Böckhaus Hanne Eikica (Dánsko / Denmark)
  3. Wall Street Di Villafiore
    Jack Russell Teriér / Jack Russell Terrier
    Fiore Giovanna (Itálie / Italy)
  4. Masaru Go Saku Tenshi
    Akita-Inu / Akita
    Gvozdeva Maria (Ukrajina / Ukraine)
Veteráni / Veterans
  1. Pilgrimage Snowball
    Samojed / Samoyed
    Uspenski Kristiine (Estonsko / Estonia)
  2. Powerpom Casino Royale
    Německý špic trpasličí / Zwergspitz (Pomeranian)
    Gentili Riccardo (Itálie / Italy)
  3. Al-Nacira Bint Roula Von Haussman
    Afgánský chrt / Afghan Hound
    Leven Elisabet (Švédsko / Sweden)
  4. Garcon Grand Slam
    Alaskan Malamute
    Polda Kadri (Estonsko / Estonia)

Zpět na začátek / Back to Top

4404.

Výsledky neděle 14.6.2015

Skupina / Group FCI I
  1. Ops I Did It Again Del Cuore Impavido
    Bearded kolie / Bearded Collie
    Klimova Olga (Rusko / Russia)
  2. Noz Ii Do Casal Da Vinha
    Portugalský ovčák / Portuguese Sheepdog
    Rodrigues Perpetua Jose Emanuel (Portugalsko / Portugal)
  3. Black’n Blue’s Light My Fire
    Puli, other colors
    Rusz Bodil (Itálie / Italy)
  4. Raffaello Della Perla Maremmana
    Maremmansko-abruzský pastevecký pes / Maremma and Abruzzese Sheepdog
    Donadoni Manuel (Itálie / Italy)
Skupina / Group FCI IX
  1. Kudos Firework
    Pudl trpasličí / Miniature Poodle, black
    Nilsson Mikael (Švédsko / Sweden)
  2. Toro Loco-Pl Di Rio Galeria
    Čivava dlouhosrstá / Chihuahua Long-haired
    Stampigi Simonetta (Itálie / Italy)
  3. Missis White Ettore Bassi
    Maltézský psík / Maltese
    Vezzani Barbara (Itálie / Italy)
  4. Livanda Faberge
    Pekingský palácový psík / Pekingese
    Ngamsiriwong Suwan (Thajsko / Thailand)
Skupina / Group Junior FCI I
  1. Liriel Delle Nebbie Di Avalon
    Briard / fawn
    Chiea Luigino (Itálie / Italy)
  2. Quebeck Ii Od Uhoste
    Československý vlčák / Ceskoslovensky Vlcak
    Grzegorz Stelmachowski (Polsko / Poland)
  3. Czeremcha Z Dunajeckiej Polany
    Slovenský čuvač / Tatra Shepherd Dog
    Głowacka Monika (Polsko / Poland)
  4. Solidea Di Lucus Angitiae
    Maremmansko-abruzský pastevecký pes / Maremma and Abruzzese Sheepdog
    Di Cola Agostino (Itálie / Italy)
Skupina / Group Junior FCI IX
  1. Del Sur Andalusi Run´N Gun
    Mops / Pug, fawn,silver,apricot
    Perez Sanchez Juan Antonio (Španělsko / Spain)
  2. Bab Vacheron Constantin Of Kang Yi Shi Shang Kennel (Fci)
    Pudl střední černý / Medium Size Poodle, black
    Kang Yi (Čína / China)
  3. Sormusten Vuorikiipeilijä
    Bišonek / Bichon Frisé
    Salonen-Tuoriniemi Päivi (Finsko / Finland)
  4. Rolana Family Interstellar
    Čínský chocholatý pes / Chinese Crested Dog, hairless
    Gladkovskaya S. (Rusko / Russia)
Pár psů / Braces
  1. Luxury Love Instagram
    Luxury Love Ilona
    Bišonek / Bichon Frisé
    Smirnova Irina (Rusko / Russia)
  2. Ch. Ares Good Side
    Ch. Ablaze With Light
    Kolie dlouhosrstá / Collie Rough
    Fontanelli Marco (Itálie / Italy)
  3. Altin Tay My Winner In Onyx
    Altin Tay My Dream In Black
    Šiperka / Schipperke
    Miakotkina Julia (Rusko / Russia)
  4. Waikiik Dei Lupercali
    Vesta Dei Lupercali
    Bergamský ovčák / Bergamasco
    Allevamento Dei Lupercali (Itálie / Italy)
Chovatelská skupina / Breeder Group
  1. Samarcanda
    Pudl bílý / Standard Poodle, white
    Merati Gilardoni (Itálie / Italy)
  2. Delle Nebbie Di Avalon
    Briard (fawn)
    Chiea Luigino (Itálie / Italy)
  3. Ballett
    Mops / Pug, fawn,silver,apricot
    Chiesa-Folbrecht Sabina (Rakousko / Austria)
  4. Dei Lupercali
    Bergamský ovčák / Bergamasco
    Allevamento Dei Lupercali (Itálie / Italy)
Štěňata / Minor Puppy
  1. Flash Of Joy Noble Boy
    Mops / Pug, black
    Rutskiy Artem (Rusko / Russia)
  2. Agata Dei Botoli Ringhiosi
    Francouzský buldoček / French Bulldog, bringé
    Moscetti Laura (Itálie / Italy)
  3. Corleone Of Adorable Gang
    Bostonský terier / Boston Terrier
    Karamitsos Stilianos (Řecko / Greece)
  4. Juna Vom Sutumer Grund
    Bílý švýcarský ovčák / White Swiss Shepherd Dog
    Bortel Manuela (Německo / Germany)
Dorost / Puppy
  1. The Pride Of Knowing You Del Cuore Impavido
    Bearded kolie / Bearded Collie
    Cura Alessandra (Itálie / Italy)
  2. Ginger Vom Sutumer-Grund
    Bílý švýcarský ovčák / White Swiss Shepherd Dog
    Micozzi Martina (Itálie / Italy)
  3. Saffron Sherhy Casablanca
    Shih-tzu / Shih Tzu
    Cherkasova Irina (Rusko / Russia)
  4. Gastone Del Viale Dei Platani
    Bolognese / Bolognese
    Olivieri Monica (Itálie / Italy)
Veteráni / Veterans
  1. Borderline Country Champagne
    Border kolie / Border Collie
    Adelsperger Silvia (Německo / Germany)
  2. Andvol Pinkerton
    Welsh Corgi Pembroke
    Shilova Olga (Rusko / Russia)
  3. Cordmaker Hurdy Gurdy
    Puli, other colors
    Rusz Bodil (Itálie / Italy)
  4. Silkwind Moonlight At Zahir-N (Cm. 27)
    Pudl toy černý / Toy Poodle, black
    Giuliani Alessandra (Itálie / Italy)

Zpět na začátek / Back to Top

4404.

Best in Show 2015

Vítěz světové výstavy psů 2015
  1. Ops I Did It Again Del Cuore Impavido
    Bearded kolie / Bearded Collie
    Klimova Olga (Rusko / Russia)
  2. Kudos Firework
    Pudl trpasličí / Miniature Poodle, black
    Nilsson Mikael (Švédsko / Sweden)
  3. Lady Godiva Dei Raggi Di Luna
    Italský chrtík / Italian Greyhound
    Caldarone Gaetano (Itálie / Italy)
  4. Ludstar Frederick Frankenstein
    Gordonsetr / Gordon Setter
    Ivaldi Michele (Itálie / Italy)

Zpět na začátek / Back to Top

Upozornění:
DogExpo.cz není organizátorem žádné výstavy psů publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory.

Zdroj:
Informace – webové stránky FCI, jednotlivých členů FCI, chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „DogExpo.cz“ jsou majetkem DogExpo.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *